Lojėrat mė tė mira dhe falas i luan tek LuajOnline.com

Luaj online → Karta

1 2 E Ardhshme >>

Freecell Solitaire
Freecell Solitaire

Qėllimi i lojės ėshtė qė tė ndėrtojė tė gjitha kartat nė themele nga pika deri tek Mbreti duke ndjekur shenjat. Ju fitoni kur tė gjitha 52 Kartat elektronike janė lėvizur atje, 13 nė njė grumbull. Pėrdorni miun pėr tė lėvizur karta.

Governor Of Poker 2
Governor Of Poker 2

Luaj turnire tė ndryshme dhe fito qytete tė ndryshme.

Mėsohu si tė luan poker me sė miri.

Memory
Memory

Lojė klasike e ēiftėzimit. ēiftoj 2 palė tė njėjta. Ti mundesh i shikuar vetėm 2 copa nė njė kohė.

Mind cards
Mind cards

Hape mendjen tuaj dhe pėrgatitu pėr ta ushtruar atė. Kjo ėshtė njė lojė me logjikė sfiduese dhe e kujtesės. Fillon lehtė, por bėhet e vėshtirė. Jeni gati pėr sfidė?

Sheriff Tripeaks
Sheriff Tripeaks

Fitoj yjet e floririt nė kėtė lojė.

Smokin Aces Card Killer
Smokin Aces Card Killer

Shtat burra tė rrezikshėm ata janė psikotik ata janė pamėshirshėm ata janė tė degjeneruar ata janė tė papajtueshėm me njė milion dollar nė shenjė. Ėshtė vetėm njė rregull. Vrite Buddy Israel.

Solitaire
Solitaire

Gjėren e parė qė e bėn kur e lėshon pėr tė paren herė kompjuterin... e luan kėtė lojė me karta shumė popullore dhe klasike. Qėllimi ėshtė tė grumbulloj karta tė larta nga pika tek Mbretit me mbretin nė fund dhe pikėn nė krye. Por mos harroni se ju duhet tė caktoni atyre me rotacion kartat kuq e zi. Kur fillon loja disa karta tė rastit janė tė rregulluar tashmė. Edhe pse kėtė lojė kėrkon strategji tė konsiderueshme duke fituar ėshtė ende mjaft e zakonshme pėr lojtarė me pėrvojė.

Three Card Monte
Three Card Monte

Mbajė sytė tek mbretėresha e ēmuar prej zemrave aq sa shpėrndarėsi ēmendet trazohet dhe i rivendos letrat. Merre mbretėreshėn me zemra nga paku kur kartat ndalen sė lėvizuri ose loja mbaron.

Tiki Freecell
Tiki Freecell

Bėhu i gatshėm pėr tė kaluar natėn me Tiki Freecell! Krejt ėshtė pėr tėrheqjen e ujdhesave! Bėj fondet tuaja mbushi vendet e lira dhe grumbulloj nga atu. Suksese!

Tiki Solitaire
Tiki Solitaire

Kremto frymėn e Pacifikut jugorė dhe lėvizė gjurmėt e oqeanit! Luaje versionin festiv tė online solitaire me njė gjendje shpirtėrore tė ėmbėlt. Aloha dhe suksese!

1 2 E Ardhshme >>

Reklamë